GentleWoman to odpowiedź na potrzeby świadomych i nowoczesnych kobiet, które z klasyki biorą to, co najlepsze. Tworzymy przestrzeń, w której możesz wymieniać się wiedzą i doświadczeniami oraz nawiązywać znajomości w niepowtarzalnej atmosferze. Obserwuj nas i miej pewność, że nic Cię nie ominie.

Jako dwujęzyczna, multimedialna platforma prowadzimy telewizję internetową i portal, obejmujący treści starannie przygotowywane przez zespół redakcyjny złożony ze specjalistów związanych z modą, kulturą czy sztuką.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata i działając silnie w sieci, jednocześnie proponujemy naszej społeczności ekskluzywne gale, szkolenia czy spotkania. Podczas wydarzeń wspólnie rozwijamy się, odpoczywamy, ale także obcujemy z kulturą i sztuką. Ich dodatkowym atutem jest możliwość nawiązywania znajomości z najbardziej inspirującymi i rozpoznawalnymi kobietami w Polsce.

Budujemy świadomość GentleWoman – kobiety, która aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, spędza czas rozwijając się, ale także relaksując się i odpoczywając w towarzystwie osób podobnych sobie. Chcemy, by spotkania sygnowane naszą marką gwarantowały najwyższej jakości rozrywkę, a treści kreowane przez kobiety i dla kobiet spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelniczek.